מור, בוקר ושות' - משרד עו''ד
  
 

רכוש שלא ידוע קיומו בעת הגירושין


הדרך לוודא כי לא קיים רכוש נוסף שלא ידוע לאחד מבני הזוג, היא ע"י בדיקה מקצועית ומקיפה במסגרת ההליך המשפטי ו/או במקרה של הסכם גירושין, וזאת ע"י עריכת תצהיר שבו יפרט בן הזוג את כל הרכוש שבידו, כאשר התצהיר יהיה חלק מהסכם הגירושין.


כך, במקרה בו יתגלה בעתיד, כי היה לבן הזוג יש רכוש נוסף שהוא הסתיר את קיומו ורכוש זה לא נכלל במסגרת הסכם הגירושין, יהיה רשאי בן הזוג השני לתבוע מחצית מרכוש זה.


החשיבות לזמינות המידע בדבר מלוא הרכוש בזמן אמת, היא בכך שפסק דין ו/או הסכם הגירושין, מורה על חלוקת הרכוש המפורט בו ו/או אליו הוא מתייחס בלבד. כך, שלאחר מתן פסק דין ע"י בית המשפט או בית הדין הרבני, אם פסק דין המאשר הסכם הגירושין ואם במסגרת התביעה הרכושית, קיים קושי משפטי לשוב ולתבוע את הרכוש שלא היה ידוע במועד זה.

המידע המשפטי המוגש, מהווה מידע כללי בלבד. השימוש במידע, כאמור, אינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת ו/או יעוץ ו/או ייעוץ משפטי. מור, בוקר ושות' משרד עורכי דין ו/או מי מטעמם אינם אחראים בצורה כלשהי, ישירה או עקיפה לתוצאות הנובעות משימוש הקוראים במידע משפטי ו/או אחר שניתן באתר ו/או מאמר זה.

 
 

 השאר פרטי התקשרות 
 ונחזור אליך בהקדם

 

     
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:


 

 
 
 
מהי הטרדה מאיימת

 חשיבות  צוואה
 צו הגנה מתי?
 גביית מזונות באמצעות הוצאה לפועל
 הסכם ממון
הסכם גירושין
 
 
 
 
 
 פס"ד למזונות ילדים
 פס"ד לפירוק שיתוף דירה
פס"ד לאיזון משאבים של בני  הזוג
פס"ד לקביעת מוניטין  של הבעל בקריירה
 פס"ד לקביעת שווי נכסי קריירה
פס"ד למזונות אישה
 
 כתובות  בתי משפט לענייני משפחה /בתי הדין הרבניים
 אתר משרד הרווחה -פקידי הסעד
אתר הוצאה לפועל
 רשות המיסים
 אתר בית הדין הרבני
אתר בית המשפט

 
מור, בוקר ושות' - משרד עו"ד   מרכז עזריאלי, מגדל משולש קומה 28  דרך מנחם בגין 132, תל אביב  67023    טל. 03-6955644   פקס. 03-6096269

לייבסיטי - בניית אתרים