מור, בוקר ושות' - משרד עו''ד
  
 

מהו הליך הגישור ?


גישור הנו הליך בלתי מחייב, בו בין הצדדים למחלוקת נכנס גורם אובייקטיבי ובלתי תלוי, בעל ידע מקצועי, שתפקידו הוא לנסות ולגשר על המחלקות והפערים הקיימים בין הצדדים.
הליך גישור במסגרת המשפחה, בין בני זוג אשר יחסיהם עלו על שרטון, הנו כלי טוב על מנת לנסות ולהביא את בני הזוג להסכמות ביניהם, אם להמשך קיום חיים משותפים ולעריכת הסכם שלום בית ואם לגירושין, שאז ייחתם הסכם גירושין.

במסגרת הסכם הגישור, ניתן וצריך לכלול את כל הנושאים הקשורים לשלום בית או לגירושין, כמו, חלוקת רכוש, מזונות ילדים, משמורת ילדים, הסדרי ראיה, פירוק שיתוף זכויות סוציאליות, תשלומי איזון ועוד.


בהליך גישור במשפחה, המגשר הינו פסיכולוג או עורך דין המתמחה בדיני משפחה, בעל ניסיון התחום. על המגשר לעבור קורס גישור באחד מן המכונים המוכרים ולקבל תעודת גמר ספציפית לדיני משפחה.


על מנת לאפשר להליך הגישור להתבצע בדרך כנה, גלויה והוגנת, הליך הגישור הנו הליך חסוי ולפיכך, כל מה שנאמר במסגרתו אינו ניתן לשימוש בכל מקום אחר, כולל בבית המשפט.
גם אם בני ה

זוג הופנו לגישור במהלך הליך משפטי, הרי שאם הליך הגישור יכשל, כל שנאמר בגישור ע"י מי מהצדדים, הסכמות ביניים, אם היו, מחלוקות וכל מה שנאמר בהליך הגישור, לא ניתן להביאו בפני בית המשפט ויותר מכך, חל איסור לעשות שימוש בחומרים ומידע מהליך הגישור.


המידע המשפטי המוגש, מהווה מידע כללי בלבד. השימוש במידע, כאמור, אינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת ו/או יעוץ ו/או ייעוץ משפטי. מור, בוקר ושות' משרד עורכי דין ו/או מי מטעמם אינם אחראים בצורה כלשהי, ישירה או עקיפה לתוצאות הנובעות משימוש הקוראים במידע משפטי ו/או אחר שניתן באתר ו/או מאמר זה.


 
 

 השאר פרטי התקשרות 
 ונחזור אליך בהקדם

 

     
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:


 

 
 
 
מהי הטרדה מאיימת

 חשיבות  צוואה
 צו הגנה מתי?
 גביית מזונות באמצעות הוצאה לפועל
 הסכם ממון
הסכם גירושין
 
 
 
 
 
 פס"ד למזונות ילדים
 פס"ד לפירוק שיתוף דירה
פס"ד לאיזון משאבים של בני  הזוג
פס"ד לקביעת מוניטין  של הבעל בקריירה
 פס"ד לקביעת שווי נכסי קריירה
פס"ד למזונות אישה
 
 כתובות  בתי משפט לענייני משפחה /בתי הדין הרבניים
 אתר משרד הרווחה -פקידי הסעד
אתר הוצאה לפועל
 רשות המיסים
 אתר בית הדין הרבני
אתר בית המשפט

 
מור, בוקר ושות' - משרד עו"ד   מרכז עזריאלי, מגדל משולש קומה 28  דרך מנחם בגין 132, תל אביב  67023    טל. 03-6955644   פקס. 03-6096269

לייבסיטי - בניית אתרים