מור, בוקר ושות' - משרד עו''ד
  
 

קבלת יעוץ מקצועי בלבד

מטבע הדברים, כאשר בן זוג מצוי בהליך גירושין הוא מרגיש לבד ובודד.

אלא שאז, מוצא עצמו בן או בת הזוג מוקף בבני משפחה או חברים, אשר מייעצים עצות שונות, אשר ללא קשר לטיבם, בדרך כלל אינן מקצועיות ומונעות מרצון אותם מקורבים לנסות להרגיע ו/או לעודד את בן או בת הזוג.

במצב זה, כאשר בן או בת הזוג מקבל עצות שונות, מצבו הנפשי עלול רק להחמיר, שכן, הוא מצוי בחששות, עייף, מבולבל וכך, עלול להשתכנע לקבל עצות שבסופו של דבר יפגעו בו.

לכן, עם כל הקושי הכרוך בדבר, על בן או בת הזוג להתנתק מהעצות שהוא מקבל מ"יועציו" השונים.

עליו להישמע אך ורק לעורך הדין לענייני משפחה המייצג אותו בגירושין, שכן, בידיו הכלים והידע להתמודד עם הליך הגירושין, והעצות שייתן יהיו מקצועיות ולא רגשיות.

לעיתים, למרות עצות עו"ד לענייני משפחה, בן או בת הזוג אינו מיישם את עצותיו ובכך עלול לפגוע בהליך המשפטי ו/או בסיכוייו לתוצאה טובה יותר.

גם אם נראה לבן או בת הזוג כי עצות עו"ד המטפל בגירושין קצת מוגזמות או מופרכות, סביר להניח שהן נובעות מניסיון של עו"ד הבקי בגירושין ולכן, על בן או בת הזוג לבצע את ההוראות שמטילים עליו.


המידע המשפטי המוגש, מהווה מידע כללי בלבד. השימוש במידע, כאמור, אינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת ו/או יעוץ ו/או ייעוץ משפטי. מור, בוקר ושות' משרד עורכי דין ו/או מי מטעמם אינם אחראים בצורה כלשהי, ישירה או עקיפה לתוצאות הנובעות משימוש הקוראים במידע משפטי ו/או אחר שניתן באתר ו/או מאמר זה.


 
 

 השאר פרטי התקשרות 
 ונחזור אליך בהקדם

 

     
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:


 

 
 
 
מהי הטרדה מאיימת

 חשיבות  צוואה
 צו הגנה מתי?
 גביית מזונות באמצעות הוצאה לפועל
 הסכם ממון
הסכם גירושין
 
 
 
 
 
 פס"ד למזונות ילדים
 פס"ד לפירוק שיתוף דירה
פס"ד לאיזון משאבים של בני  הזוג
פס"ד לקביעת מוניטין  של הבעל בקריירה
 פס"ד לקביעת שווי נכסי קריירה
פס"ד למזונות אישה
 
 כתובות  בתי משפט לענייני משפחה /בתי הדין הרבניים
 אתר משרד הרווחה -פקידי הסעד
אתר הוצאה לפועל
 רשות המיסים
 אתר בית הדין הרבני
אתר בית המשפט

 
מור, בוקר ושות' - משרד עו"ד   מרכז עזריאלי, מגדל משולש קומה 28  דרך מנחם בגין 132, תל אביב  67023    טל. 03-6955644   פקס. 03-6096269

לייבסיטי - בניית אתרים