מור, בוקר ושות' - משרד עו''ד
  
 

  חשיבות תכנון הגירושין מראש

"סוף מעשה במחשבה תחילה".
כמו  כל מהלך משמעותי בחיינו, גם הליך הגירושין מצריך הערכות מראש, תכנון, הצבת מטרות ויעדים.

במקרה בו הליך גירושין לא מסתיים בהסכם גירושין, סביר להניח, כי ההליך יהיה כרוך במאבק עיקש וכוחני בין הצדדים, עד להתשת מי מהצדדים או שניהם ו/או עד למתן פסק דין.

לאחר שבן או בת זוג גמלו בליבם להתגרש, עליהם לפרוס בפני עורך הדין שבחרו את מלוא היריעה העובדתית, כל מידע שקיים בידיעתם, מבלי להסתיר מעו"ד פרטים כלשהם. עו"ד מנוסה, ידע לעשות שימוש גם בפרטים שלעיתים לא נראים חשובים לבן או בת הזוג לצורך תיעול וייעול ההליך המשפטי.

ישנם גם כאלה, אשר לא מרגישים בנוח או לא סומכים על עו"ד בתחילת הדרך המשותפת ונמנעים מלספר לו את כל האמת. בעניין זה, יש לזכור כי על עו"ד אליו פנה בן או בת הזוג חל חיסיון עו"ד לקוח ולפיכך, כל מידע שהועבר לעו"ד,  הנו מידע שחל עליו חיסיון ועו"ד ו/או גורם כלשהו לא יכול לעשות בו שימוש. לכן, אין כל צורך להימנע מלספר לעו"ד הכל, כולל הכל, ולפרוס בפניו את היריעה העובדתית כולה.

המידע המשפטי המוגש, מהווה מידע כללי בלבד. השימוש במידע, כאמור, אינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת ו/או יעוץ ו/או ייעוץ משפטי. מור, בוקר ושות' משרד עורכי דין ו/או מי מטעמם אינם אחראים בצורה כלשהי, ישירה או עקיפה לתוצאות הנובעות משימוש הקוראים במידע משפטי ו/או אחר שניתן באתר ו/או מאמר זה. 
 

 
 

 השאר פרטי התקשרות 
 ונחזור אליך בהקדם

 

     
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:


 

 
 
 
מהי הטרדה מאיימת

 חשיבות  צוואה
 צו הגנה מתי?
 גביית מזונות באמצעות הוצאה לפועל
 הסכם ממון
הסכם גירושין
 
 
 
 
 
 פס"ד למזונות ילדים
 פס"ד לפירוק שיתוף דירה
פס"ד לאיזון משאבים של בני  הזוג
פס"ד לקביעת מוניטין  של הבעל בקריירה
 פס"ד לקביעת שווי נכסי קריירה
פס"ד למזונות אישה
 
 כתובות  בתי משפט לענייני משפחה /בתי הדין הרבניים
 אתר משרד הרווחה -פקידי הסעד
אתר הוצאה לפועל
 רשות המיסים
 אתר בית הדין הרבני
אתר בית המשפט

 
מור, בוקר ושות' - משרד עו"ד   מרכז עזריאלי, מגדל משולש קומה 28  דרך מנחם בגין 132, תל אביב  67023    טל. 03-6955644   פקס. 03-6096269

לייבסיטי - בניית אתרים