מור, בוקר ושות' - משרד עו''ד
  
 

מה חשוב לכלול בהסכם גירושין


במסגרת הסכם הגירושין, יש לקבוע את כל הנושאים הקשורים למערכת הנישואין ולקטינים כמו, נושא משמרות הילדים, מזונות הילדים, מזונות אישה, נושא הרכוש וכו'.


הסכמה למתן גט - מקובל ונהוג כי במעמד חתימת הסכם הגירושין, חותמים הצדדים על בקשה למתן גט. לאחר שבית הדין הרבני יתרשם כי בני הזוג רוצים להתגרש יקבע סידור לגט.


משמורת והסדרי ראיה - יש לקבוע בהסכם את זהות ההורה המשמורן, את הסדרי הראיה המפורטים שיתקיימו ביו הצדדים וזאת על מנת למנוע מחלוקות עתידיות. במסגרת ההסכם נקבע בד"כ עיכוב יציאה מן הארץ לקטינים, כאשר לצורך הסרתו על בני הזוג להפקיד בטחונות.


מזונות ילדים ומדור - יש לקבוע את גובה מזונות הילדים שהאב ישלם. סכום המזונות מוצמד, בדרך כלל, למדד המחירים לצרכן. חשוב לפרט בהסכם הגירושין, כי סכום המזונות כולל את כל הוצאות הילדים וזאת בכדי למנוע בעתיד טענות לגבי הוצאות נוספות שאינם כלולות בתשלום המזונות והמדור.

רכוש בני הזוג - יש לקבוע את אופן חלוקת הרכוש בין בני הזוג. רכוש כולל גם את הזכויות שבני הזוג צברו במסגרת הנישואים, בנכסים ובכספים, לרבות מוניטין.


המידע המשפטי המוגש, מהווה מידע כללי בלבד. השימוש במידע, כאמור, אינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת ו/או יעוץ ו/או ייעוץ משפטי. מור, בוקר ושות' משרד עורכי דין ו/או מי מטעמם אינם אחראים בצורה כלשהי, ישירה או עקיפה לתוצאות הנובעות משימוש הקוראים במידע משפטי ו/או אחר שניתן באתר ו/או מאמר זה.

 

 
 

 השאר פרטי התקשרות 
 ונחזור אליך בהקדם

 

     
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:


 

 
 
 
מהי הטרדה מאיימת

 חשיבות  צוואה
 צו הגנה מתי?
 גביית מזונות באמצעות הוצאה לפועל
 הסכם ממון
הסכם גירושין
 
 
 
 
 
 פס"ד למזונות ילדים
 פס"ד לפירוק שיתוף דירה
פס"ד לאיזון משאבים של בני  הזוג
פס"ד לקביעת מוניטין  של הבעל בקריירה
 פס"ד לקביעת שווי נכסי קריירה
פס"ד למזונות אישה
 
 כתובות  בתי משפט לענייני משפחה /בתי הדין הרבניים
 אתר משרד הרווחה -פקידי הסעד
אתר הוצאה לפועל
 רשות המיסים
 אתר בית הדין הרבני
אתר בית המשפט

 
מור, בוקר ושות' - משרד עו"ד   מרכז עזריאלי, מגדל משולש קומה 28  דרך מנחם בגין 132, תל אביב  67023    טל. 03-6955644   פקס. 03-6096269

לייבסיטי - בניית אתרים